WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Rukiye Çetintaş Kimdir?

tarafından admin

Farmasi Üyelik Bilgi Formu

Evli 2 çocuk annesiyim. Denizli’de doğdum ve burada yaşıyorum. Farmasi’ye 2018 yılında arkadaşımı kırmamak adına üye oldum. 2000 yılına kadar kendi ihtiyaçlarımı ve birkaç arkadaşımın ihtiyaçlarını karşıladım.  Bu arada, sıradan insanların sıra dışı paralar kazandığını, hayal bile edemeyeceğim ödüller, araçlar, yurt içi-yurt dışı tatilleri kazandığını gördüğümde bende yapabilirim diyerek sımsıkı Farmasi’ye sarıldım.

Her şeyden önce %100 Türk şirketiydi. Ürünlerinin bir çok sertifikaya sahip olması, kurucumuzun bir Doktor olması, sağlıklı ürünler olması da cabasıydı.

Farmasi’de 3 türlü kazanç planı vardı ve bunu öğrendim.

1-TASARRUF KAZANCI ( Ürünleri alırken %30%40 indirimli alarak)

2-SATIŞ KAZANCI ( Ürünleri indirimli alıp katalog fiyatından satarak)

3-EKİP KAZANCI ( Alt ekibinize yeni üyeler ekleyip kariyer yaparak)

En iyi kazancın ekip kazancı olduğunu biliyordum artık. Ben bu işi yapmalıydım. Çocuklarım için torunlarım için başarmalıydım. Ve 2 ayda Müdür oldum. 5 ay sonunda Direktördüm. Ben inandım başardım. Ama daha önümde gideceğim çok yolum var. Yapacağım çok kariyerler var.

Doğrudan Satış Sektöründe  bana göre başarının sırrı, öncelikle şirketimize ,ürünlerimize güvenmek ve inanmak. Daha sonra kendimize inanmak. HAYATIMIZI SADECE BİZ DEĞİŞTİREBİLİRİZ. BUNU BİZİM İÇİN HİÇ KİMSE YAPMAZ…

Ek iş isteyenleri, esnafları, ev hanımlarını, öğrencileri, memurları, emeklileri kısacası herkesi Farmasi Aileme bekliyorum. Şimdi sıra sizde arkadaşlar.

Kayıt olan herkes ilk önce Farmasi nedir, ürünleri nelerdir, sağlıklı mıdır, kazanç sistemi nasıl gibi soruları mutlaka araştırmalı öğrenmelidir. İlk üye olunca kendi ihtiyaçlarımızı almalı kullanıp ürünleri tanımalıyız. Gerisi zaten gelecektir.

Benimle bu yola çıkan ve çıkacak olan herkese sonsuz teşekkür ederim. Her zaman arkamda duran sevgili eşime teşekkür ederim. Bize rol model olan Elmas Müdürümüze teşekkür ederim.

Benim hedeflerim ve hayallerim çok büyük. Ve bunları Farmasi ile başaracağıma inanıyorum. Gelin sizin de hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.

Son olarak bize bu imkanları veren Kurucumuz Rahmetli Dr. Cevdet Tuna’ya özlem ve saygı ile sonsuz teşekkür ederim.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA

RUKİYE ÇETİNTAŞ

 

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap